RUČNÍ MYTÍ AUT

Ruční mytí patří mezi nejšetrnější a nejkvalitnější umytí Vašeho automobilu.

Oproti klasickému mytí v dnešních kartáčových myčkách, kdy Váš vůz vyjíždí z myčky nekvalitně umytý a po pár mycích cyklech se přestává Váš vůz lesknout a později se objevují pravidelné kruhové škrábance na laku karoserie a tím ztrácí Váš automobil na hodnotě!

Provádíme konzervaci laku karoserie, chromu, plastů a veškerých gumových

dílů osobních, užitkových a 4x4 vozidel.

čištění interiéru vozidel

komplexní luxování a suché čištění interiéru

Komplexní vysátí interiéru zahrnuje kromě stropu automobilu sedačky, zavazadlový prostor, čalounění auta, luxování koberečků nebo vyčištění podlahových gum a otření prachu v interiéru. Celkové čištění trvá cca 30 minut v závislosti na stupeň znečištění.

ošetření veškerých plastových dílů interiéru

Ošetření plastových dílů interiéru trvá po dobu 30 až 90 minut dle znečištění a typu vozidla. Tato procedura probíhá výhradně ručně pomocí vody se saponátem a po vysušení se díly ošetří přípravkem na plastové díly. Použitý přípravek obsahuje vonnou přísadu a po ošetření díly získají antistatickou povrchovou vrstvu, která zabraňuje rychlému usazování prachových nečistot.

ošetření kožených sedadel

Veškeré kožené díly interiéru se důkladně očistí od povrchových nečistot. Po důkladném osušení se do kůže vetře speciální přípravek s lanolínem, poté se kůže otře a vyleští tak, aby se zabránilo umaštění a ušpinění oděvů. Kožené díly automobilu potřebují stejnou péči proti popraskání stejně jako lidská kůže, převážně v zimních měsících.

fotografie naší práce

© 2015